Shiba Inu (SHIB) Exec przewiduje duże zwycięstwo poza „Shitcoinem”

Dyrektor marketingu Shiba Inu zapewnił, że przyszły sukces protokołu nie zależy od shitcoinów

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Shiba Inu Executive powiedział, że SHIB wygra na dłuższą metę.
  • Kierownik wykorzystał historię czeskiego hokeja na lodzie, aby pokazać siłę w jedności
  • Shibarium, ShibaSwap są jednymi z protokołów, które mogą napędzać wzrost SHIB.

Shiba Inu (SHIB), drugi co do wielkości memecoin w ekosystemie kryptowalut, rośnie, choć wykracza poza „shitcoiny”, które wielu może mu przypisywać. Dyrektor ds. marketingu projektu Lucie SHIB złożyła niedawno tę deklarację na platformie X jako nowy wysiłek mający na celu wprowadzenie optymizmu do ekosystemu.

Analogia Shiba Inu w hokeju

Aby dodać otuchy zwolennikom Shiba Inu, Lucie SHIB podzieliła się historią Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1998 roku w Nagano w Japonii. Ten spacer w dół pamięci niesie ze sobą skojarzenia z chwałą w pozornie niemożliwej historii sukcesu.

Igrzyska Olimpijskie w hokeju na lodzie przyniosły zwycięstwo Czechom, drużynie słabszej od dominujących drużyn, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada i Rosja. Po zaciętym zwycięstwie nad Kanadą w półfinale, Czechy pokonały Rosję w finale. Ta zmiana nie była przez nikogo z góry zakładana, dopóki trofeum nie zostało podniesione.

Zawężając to do Shiba Inu i ekosystemu Shibarium, Lucie retorycznie poradziła tym, którzy nadal gonią za shitcoinami, aby kontynuowali. Dyrektor wykonawczy zauważył jednak, że poważnie myślący innowatorzy „będą nadal budować i zbierać owoce naszych nasion we właściwym czasie”.

Od czasu uruchomienia Shibarium w sierpniu 2023 r. wielu członków społeczności uważa, że rozwój sieci L2 pozostaje powolny. Dyrektor ds. marketingu powiedział, że zamiast wzrostu o 30-50%, który wielu mogło przewidzieć, ma na myśli inne liczby i będzie kontynuować budowę, dopóki ten ostateczny cel nie zostanie osiągnięty.

Niedawno ShibaSwap, dominująca zdecentralizowana giełda (DEX) w ekosystemie Shiba Inu, została uruchomiona na Shibarium. Potwierdziło to, że protokół Shibarium może zasilać natywne aplikacje Ethereum z jeszcze lepszą wydajnością.

Ochrona użytkowników SHIB

Wraz z perspektywami Shibarium i szerszego ekosystemu Shiba Inu widocznymi dla programistów, wielu z nich zaczyna wykorzystywać użytkowników. W związku z tym Lucie SHIB wydała niedawno ostrzeżenie dla społeczności, podkreślając, że bardzo oczekiwane tokeny TREAT nie zostały jeszcze uruchomione.

Aby nie paść ofiarą sztuczek tych oszustów, Lucie SHIB poradziła członkom społeczności, aby polegali wyłącznie na informacjach z oficjalnych platform medialnych.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours