Dogecoin i inne memiczne monety oparte na psach – bycze perspektywy na czerwiec

Po zyskownych wynikach w tym miesiącu, Dogecoin i inne memowe monety oparte na psach celują w czerwiec, aby uzyskać wyższe zyski dzięki letniemu rajdowi kryptowalut.

Większość memów opartych na psach, w tym Dogecoin, odnotowała w maju dobry wzrost po korekcie wcześniej w kwietniu. Ale to dopiero początek, ponieważ kryptowalutowe lato wkrótce uderzy w rynek kryptowalut, powodując wzrost altcoinów w czerwcu. Podekscytowanie jest prawdziwe, a wiele prognoz faworyzuje dominację monet dog-meme w czerwcu.

Na tym blogu przyjrzyjmy się Dogecoinowi i pozostałym byczym monetom Dog meme na czerwiec.

Cena Dogecoina wzrośnie do 1 USD w czerwcu tego roku

Dogecoin, najbardziej preferowana moneta memowa o tematyce psa, jest gotowa na 700% wzrost ceny, jak twierdzi Mags, trader kryptowalut. W niedawnym poście X Mags przewidział możliwość zaobserwowania 700% wzrostu ceny Dogecoina, podnosząc jego wartość powyżej 1 USD przed zakończeniem cyklu.

Ostatnia prognoza Mag’a dotycząca hossy dla Dogecoina spełniła się, gdy cena wzrosła 170-krotnie, a teraz przewiduje się 7-krotny wzrost. Ujawnił również, że zaczął zbierać DOGE, aby zarobić 7X, jeśli wykresy będą zgodne z jego analizą. Jeśli prognoza się spełni, DOGE będzie notowany w okolicach 1,17 USD, obecnie na poziomie 0,1671 USD.

$DOGE wkrótce pójdzie w górę….

W ostatnim cyklu podzieliłem się Dogecoinem, zanim jego wartość wzrosła o 170x.

Gromadziłem Dogecoina przez ostatnie kilka miesięcy i moje torby są załadowane.

Spodziewam się 7-krotnego zwrotu w tym cyklu. Do zobaczenia przy $1+ 🫡 pic.twitter.com/OeXdDMpJDZ

  • Mags (@thescalpingpro) 25 maja 2024 r.

Wiele podobnych prognoz faworyzuje wzrost cen Dogecoina i monet dog-meme w przyszłym miesiącu. Ali, popularny analityk kryptowalut, również mówił o tym samym. Według niego cena wzrośnie bliżej poziomu 1 USD. Co więcej, Capt Toblerone mówił o 1300% wzroście cen, podnosząc cenę DOGE do 1,5 USD przy wcześniejszym spadku do 0,108 USD.

Wreszcie, aktywność wielorybów również wskazywała na to samo. Dane IntoTheBlock ujawniły zwiększoną akumulację wielorybów z 2,64% wzrostem dużych transakcji. Takie zwiększone zaangażowanie wielorybów popycha kryptowalutę w kierunku byków i to samo może się zdarzyć w przypadku ceny Dogecoina. Zaczęła ona rosnąć wraz ze wzrostem wolumenu obrotu o 28%.

Optymistyczne perspektywy dla wszystkich monet memów opartych na psach

Wpływ ceny Dogecoina będzie widoczny w przypadku pozostałych memów opartych na psach, takich jak Shiba Inu, Floki Inu, dogwifhat BONK i wielu innych. Dodatkowo, ich wykresy cenowe wskazują na bycze nastroje w nadchodzących dniach.

Shiba Inu
Shiba Inu, reprezentowany również przez zabójcę Dogecoina, zasłynął na rynku kryptowalut ze znacznymi zyskami na przestrzeni lat. Niedawno zwrócono uwagę, że trader Shiba Inu zamienił 2700 USD w 1,1 miliona USD w ciągu 3,5 roku, uzasadniając, że cierpliwość jest kluczem.

Wieloryby są również aktywne w przypadku Shiba Inu, ponieważ duże transakcje Shiba Inu wzrosły o 290% z 1,3 biliona dolarów do 3,57 biliona dolarów SHIB Token. Co więcej, wolumen transakcji wzrósł z 29,93 mln USD do 92,04 mln USD. To ostatecznie podniosło cenę SHIB do 0,00002607 USD, zanim niestabilność transakcji MT Gox Bitcoin przejęła kontrolę, obniżając wartość do 0,00002541 USD. Jednak bycze nastroje dla SHIB pomogą w odzyskaniu ceny i zyskach w czasie.

FLOKI
FLOKI jest już byczy z 11% wzrostem w ciągu ostatnich 24 godzin z powodu wieczystego handlu kontraktami futures Coinbase na tę memową monetę 30 maja. Teraz cena FLOKI znajduje się zaledwie 12% od swojego rekordowego poziomu z obecną wartością 0,0003019 USD, co stanowi rekord dwuipółletni. Dzięki temu cena FLOKI ma osiągnąć 0,00058 USD w czerwcu.

BONK
Wzrost ceny BONK o 12% zbliżył go do rekordu ATH wynoszącego 0,00004704 USD, ustanowionego zaledwie trzy miesiące temu. Po tygodniu korekty, cena BONK w końcu stała się bycza w tym miesiącu. W chwili pisania tego tekstu kurs wynosi 0,00004163 USD po wzroście o 64%. Analitycy uważają, że cena Bonk wzrośnie nawet do 0,00008321 USD w ciągu najbliższych kilku dni, jeśli trend się utrzyma.

Dzięki tej notatce i podobnym prognozom dla innych rodzeństwa Dogecoin, czerwiec jest oficjalnie miesiącem byczym dla tych memów. Chociaż do rozpoczęcia miesiąca pozostało jeszcze kilka dni, wskaźniki techniczne już ujawniły najlepszą opcję inwestycyjną na czerwiec.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours